NERIS Valkure

carootcaroot Теми: 72
відредаговано листопада 2019 в Каяк/Байдарка

Загальна інформація:

Valkure - лінійка найбільш швидкісних каркасних байдарок NERIS. Надійні, місткі та легкі у керуванні Valkure призначені для тривалих походів озерами, рівнинними й порожистими річками, в прибережних водах морів. Відмінні риси серії - досконалі обводи конструкції і піддувні елементи бортів.

Технічно складні маршрути з великим кілометражем і екстремальними умовами, експедиції у віддалених регіонах, річки з порогами до третьої категорії складності, походи під вітрилом у солонуватих і солоних лиманах, прибережних водах морів? Наважитися на реалізацію таких зухвалих планів можна з Valkure - флагманом каркасних байдарок NERIS! Походи на універсальній експедиційній байдарці - це прекрасна можливість побачити навколишній світ з нового ракурсу.

Конструкція каркасної байдарки реалізована з використанням шпангоутів, виконаних з вологостійкої морської фанери, і каркаса підвищеної міцності. Піддувні елементи розташовуються вздовж бортів і є додатковою гарантією безпеки.

Простір в носі й кормі байдарки, вантажний відсік, можливість розміщувати вантаж уздовж бортів роблять байдарку надзвичайно місткою. Для комфортного укладання багажу Valkure додатково комплектується спроектованим під її обводи гермопакуванням - в ніс і корму, вантажний відсік, на деку байдарки. Їх використання робить комфортною тривалу автономну подорож практично в будь-яких кліматичних зонах світу.

Завдяки швидкісним якостям байдарки Valkure широко використовуються і неодноразово перемагають на різноманітних змаганнях, фестивалях спортивного орієнтування й перегонах. Водночас місткі вантажні відсіки, елементи безпеки у вигляді поддувних бортів, зручні надувні сидушки, можливість використання фартука, рульового управління і вітрильного оснащення роблять байдарку NERIS Valkure однією з кращих моделей для тривалих експедицій у будь-яких умовах.

У лінійці байдарок Valkure можна знайти швидкісні «двійки», а також більш місткі «трійки» - для сімейного відпочинку або для далеких автономних походів удвох.

Модельний ряд:

  • NERIS Valkure-2
  • NERIS Valkure-3

Інформація взята з офсайту

Відредаговано caroot з

Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

Позначений:
U96

Коментарі

Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.