NERIS Alu Transformer

carootcaroot Теми: 72
відредаговано листопада 2019 в Каяк/Байдарка

Загальна інформація:

Alu - лінійка класичних каркасних байдарок NERIS. Бюджетні та місткі Alu можна використовувати для подорожей по внутрішнім водоймам - ​​річкам, озерам, водосховищам. Унікальною особливістю серії є можливість трансформації будь-якої моделі в іншу з економією вартості й місця для зберігання.

Піти в сімейний похід, тривалий річковий сплав з друзями чи взяти човен з собою на риболовлю? З Alu-трансформер можна бюджетно реалізувати будь-який з цих варіантів або навіть поєднати їх всі, перетворюючи одномісну модель на дво- або тримісну, і навпаки! Байдарки Alu - класика водного туризму, втілена в сучасних технологіях, прекрасний спосіб долучитися до світу водного туризму.

Каркасна конструкція робить лінійку Alu лідером по місткості, а плавні обводи надають їй хідкості, керованості та стійкості на курсі. Одна з головних переваг байдарки Alu - великі вантажні відсіки, завдяки яким Alu можна використовувати для сімейних походів і тривалих подорожей в автономному режимі.

Унікальна особливість серії Alu - модульна конструкція - дозволяє трансформувати моделі одна в одну за допомогою комплекту трансформації. З каркасною байдаркою-трансформером можна мати не одну, а кілька моделей, з економією до 70% вартості від покупки нової байдарки й місця для зберігання.

Байдарка комплектується зручними надувними сидушками. Можливість встановлення фартука й рульового управління, спідниць в експедиційній комплектації дозволяє використовувати Alu за складних погодних умов - у холодну пору року або в дощ. Також для байдарок Alu розроблені спеціальні гермоупаковки - в ніс і корму, вантажний відсік, на деку байдарки. Їх використання робить комфортним тривалі автономні подорожі практично в будь-яких кліматичних зонах світу.

У лінійці байдарок Alu можна знайти одномісні верткі «одинички», класичні «двійки», місткі «трійки» для сімейного відпочинку або для далеких автономних походів удвох.

Модельний ряд:

  • NERIS Alu-1
  • NERIS Alu-2
  • NERIS Alu-3

Інформація взята з офсайту

Відредаговано caroot з

Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

Позначений:
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.