ZELGEAR A

carootcaroot Теми: 72
відредаговано листопада 2019 в Каяк/Байдарка

Загальна інформація:

Універсальна байдарка, відмінно підходить для туристичних походів, водних прогулянок, пляжних розваг, риболовлі з поплавковою вудкою та спінінгом або явищем. Виготовлена ​​методом зварювання з багатошарового армованого пластику щільністю 850 г / м.кв.

На цій байдарці, яка розрахована на двох, достатньо місця для вантажу. Вона призначена для походів по рівнинним річкам та озерам.

На надувних байдарках виробництва ZelGear дуже зручно сидіти. Надувні сидіння з шитою спинкою забезпечують комфорт при веслуванні, висока ергономічна спинка розвантажує спину.

Човен має просту та надійну надувну конструкцію, що складається з 3х секцій (окремо надуваються лівий і правий борт, а також донце). Профільоване надувне донце додає байдарці надійності та стійкої на курсі.

Спеціально розроблені під розміри човна гермоупаковки дозволять взяти Вам навіть в тривалу подорож всі необхідні речі. З цим човном Ви можете не турбуватися про їх укладання.

Загальний обсяг перевезеногізного в штатних упаковках спорядження може бути біля 220 літрів, а то і більше. При цьому байдарка залишається цілком ходким і керованим судном: вміщує вантаж обмежений двома конусними гермами 60 L (ніс і корма), однієї гермою 100L і двома по 15L. Між веслярами зручно ставити Гермосумку 40L

Стандартна комплектація включає два надувні сидіння, колинні ремені, насос, ремнабір та упаковку-рюкзак. Додатково можна замовити  фартух з вшитими спідницями.

Модельний ряд:

  • ZELGEAR A-450

Інформація взята з офсайту

Відредаговано caroot з

Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

Позначений:
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.