ZELGEAR Альфа-Зет

carootcaroot Теми: 72
відредаговано листопада 2019 в Каяк/Байдарка

Загальна інформація:

Це туристична байдарка, яка зручна та надійна як для коротких виїздів на воду, так і експедицій середньої тривалості. Ідеально підходить для рівнинних річок і озер. За ходовим якостям і керованості максимально наближена до каркасних байдарок, при цьому легко і швидко надувається та надзвичайно стійка.

Байдарка має високу жорсткість і відмінно тримає форму завдяки дну високого тиску, поєднаного з носовом алюмінієвим штевнем. Носовий штевень в байдарці формує класичну форму носа, який розсікає воду, легко сходить на хвилю та допомагає тримати курс. Хід байдарки також ефективно стабілізує П- образне алюмінієве перо, яке встановлюється на днище човна. Ви зможете повністю захопитися природою та насолодитися подорожжю, адже навіть при тривалих переходах ви будете почувати себе комфортно завдяки надувному анатомічному сидінню висотою 10 см з шитого спинкою з міцного поліестеру та пінковим наповнювачем всередині.

При бажанні байдарку можна використовувати як двом (в похідному варіанті), так і трьом веслярам (без спорядження). Майте на увазі, що при переванаженні байдарки можуть змінитися її ходові якості. Тому третім весляром краще брати дитину :) . Перевстановлення сидінь займає мінімум часу та зусиль - потрібно виставити сидіння в потрібному місці та закріпити його до бортів човна (вся фурнітура - YKK). У базовому комплекті йде два надувних сидіння, третє сидіння можна придбати додатково.

Крім інших конструктивних особливостей ця модель має таку відмінну рису, як більш широка і вантажопідйомна корма. Те, що треба для важкого весляра або для великої кількості спорядження!

Модельний ряд:

  • ZELGEAR Альфа-Зет-370
  • ZELGEAR Альфа-Зет-430
  • ZELGEAR Альфа-Зет ІІ 450
  • ZELGEAR Альфа-Зет-520
Відредаговано caroot з

Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

Позначений:

Коментарі

Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.