ZELGEAR Спарк

carootcaroot Теми: 72
відредаговано листопада 2019 в Каяк/Байдарка

Загальна інформація:

Ера надувних байдарок насувається! Адже сучасні матеріали і технології дозволяють творити надзвичайні форми, домагаючись високої надійності та жорсткості конструкцій.

У новій серії байдарок з надувним каркасом втілений більш ніж 20річний досвід розробок і виробництва нашого головного дизайнера і конструктора - Євгенія Буканова. Завдяки постійній щоденній праці в цій вузькій сфері виробництва спорядження для водного туризму, спочатку - для друзів, потім - під ТМ Неріс і ТМ ЗелГір, народилися нові рішення складних вузлів і нові моделі надувних судів!

Моделі нової серії мають ряд моментів, надзвичайно важливих для зручності користування та надійності.

1.Розбірна конструкція. По-перше, тепер ви можете стати ще більш мобільним, адже переносити байдарку в двох рюкзаках легше, ніж в одному. Особливо якщо до річки потрібно пройти не 5 хвилин. По-друге, така розфасовка дозволяє вам брати байдарку в стандартний багаж при перельотах, що істотно розширить географію ваших сплавів.

2. Профільовані борти. Не змінюючи зовнішні габарити байдарок з серії Альфа-Зет простору всередині човна стало помітно більше. Це зручно і для великих хлопців, також ви зможете завантажити байдарку великою кількістю спорядження.

3. Надувний каркас - надувне дно високого тиску з матеріалу аердек (дроп-Стітч) з надувними штевнями в носі та кормі. Унікальна розробка, яка формує обводи каяка. Надувні штевені відмінно розрізають воду і тримають байдарку на курсі. У цій моделі немає жодної залізної деталі! При цьому йде байдарка не гірше пластика.

Ходові властивості байдарки дуже високі - наприклад, чиста середня швидкість байдарки двійки (Спарк- 450) - 6 км / год, максимальна - 9 км / год.

Більше фото цієї моделі - https://photos.app.goo.gl/4Go5kjwziK3sw5yx6

Модельний ряд:

  • ZELGEAR Спарк-370
  • ZELGEAR Спарк-450
  • ZELGEAR Спарк-520

Інформацію взято з офсайту

Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

Позначений:
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.