Правила категорії "Блог"

carootcaroot Теми: 72
відредаговано листопада 2019 в Блог

Категорія "Блог" створена, як перелік статей, які кожен може написати, якщо має бажання. Для цього потрібно сконтактувати з @admin і отримати дозвіл на допис у категорії (так звана роль "Блогер"). Обмеження на дописи діють для того аби не перетворювати дійсно корисну інформацію у "кашу" з запитань, обговорення чогось, що тут не мало б бути.

Ті хто отримали дозвіл мають право публікувати інформацію, яка несе певну користь, наприклад:

  • поради як вибрати плавзасіб
  • які види багаття існують
  • як пройти пороги Мигії з власного досвіду
  • звіт про пройдений маршрут Заліщики-Хотин
  • та інше

Обмежень немає ніяких, головне притримуйтесь принципу бажання-користь-глузд. І щоб потім не ображались, що після модерації мою найкращу, найзмістовнішу статтю було видалено!

P.S: На даний час категорія Блог виглядає, як і будь-яка інша через певні технічні моменти, в майбутньому спробую зробити аби виглядало згідно статті з Wikipedia:

Вміст Блога можна уявляти собі як стрічку, на якій в хронологічному порядку згідно з датами їхньої публікації Блогером йдуть дописи, так звані пости, один за одним. Оскільки з часом у блозі накопичується багато постів, зазвичай ця стрічка займає кілька веб-сторінок, так що найновіший пост займає верхню частину першої сторінки, і чим давніше, тим нижче від нього містяться попередні пости

Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

Позначений:
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.