[Навчальне відео] Техніка веслування на каяку

Як вид спорту веслування зародилось в кінці 18 сторіччя. В цей час з'явились клуби заміського відпочинку на воді, котрі організовували туристичні подорожі на човнах, а пізніше і змагання на швидкість. Вже у 1920-ті роки почали активно проводитись неофіційні змагання на байдарках і каное.

У 1924 році в Копенгагені було засновано Міжнародне представництво каное — IRK (Internationale Repräsentantenschaft Kanusport), яке зайнялось організацією міжнародних змагань з веслувального спорту. В 1993 році був проведений перший чемпіонат Європи в Празі, а в 1939 році — перший чемпіонат світу в місті Ваксхольм, Швеція. У 1936 році в Берліні змагання з веслування на байдарках і каное були включені в олімпійську програму. До програми увійшли змагання чоловічих екіпажів на одиночках та двійках. Жіночі змагання були вперше проведені під час XIV Олімпійських ігор в 1948 році в Лондоні. У 1946 році IRK було перейменовано в ICF — Міжнародну федерацію веслування на байдарках і каное. Станом на 2000 рік федерація об'єднує представників понад 150 країн світу. *Взято з Wikipedia

Для того, щоб правильно веслувати потрібні знання і правильна техніка, благо в інтернетах багато відеопосібників, які цілком згодяться для аматорської греблі. Тож на просторах Youtube знайшов кілька цікавих відео, які і залишу тут, а також буду доповнювати, коли трапиться щось цікаве.


Перекладене на російську відео Michele Ramazza техніку веслування на каяку. Тай взагалі зайдіть до нього на вебсайт там багато цікаво про каякінг.


Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

Позначений:
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.