Мета проекту

Сама ідея створення загального форуму про сплави зародилась доволі недавно - приблизно десь у серпні 2019 року. Якось підвозив одного чоловіка з Тернополя по Bla bla car'у, ми з ним розговорились і, як виявилось, він постійно з друзями сплавляється по Десні. Він мене якось спитав, де дістати плавзасіб в межах Івано-Франківської області, щоб сплавитись по Дністру. Тоді я йому майже нічим не міг допомогти, бо мав власний човен, тому орендою не дуже цікавився, але мені згадалась одна база на Дністрі, де я колись бачив катамарани та каяки, і пообіцяв, що скину йому контакти, а також запитаю знайомих каякерів. Також домовились, що колись сплавимось разом і обмінялись телефонами.

Знайомі інформації не мали, тому я поліз в інтернет. Знайшов ту базу і там справді були плавзасоби в оренду. Шукаючи далі я помітив, що людей, які сплавляються, організовують сплави та, навіть, виробляють різного плану плавзасоби багато, а от інформація про це знаходиться, то там, то сям. Чогось загального не було або було, але на базі форуму про туризм, до прикладу, Львова чи Харкова. Також знайшов кілька дуже вузькоспеціалізованих форумів, наприклад SUP форум.

З вузькою спеціалізацією все зрозуміло - там люди по інтересах сидять, а от як бути з тими, хто просто пливе собі в задоволення? Так і виникла ідея створити форум посвячений виключно водним видам спорту. Зробив це для того аби кожен міг знайти те, що йому потрібно. Хтось свій маршрут, хтось інформацію про виробника, а хтось віру у те, що сплав це цікаво і цілком можливо!

Назва "На човні - про сплави" прийшла якось сама по собі. І вже 04.09.2019 року був піднятий невеликий сервер, близько місяця налаштовував його, встановлював серверне ПЗ, але довго не міг визначитись з двигуном самого форуму. Зрештою вирішив використовувати двигун VanillaForums і 03.10.2019 року був зареєстрований домен (поки безкоштовний у зоні pp.ua). Опісля почалось налаштування самого форуму. Нашвидку намалював кілька картинок, виправив кілька помилок у перекладі, злегка адаптував тему. Роботи ще вистачає, але основне уже працює. Користувачів ще поки дріб'язок та й, зрештою, Київ не за день будували...

Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

U96
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.