Каталог українських виробників спорядження для водного туризму

Volodymyr MarkiwVolodymyr Markiw Теми: 2
відредаговано лютого 2020 в Загальне

З метою популяризації всього українського пропоную у цю тему вносити українських виробників спорядження для туристів-водників. Якщо бажаєте долучитись пишіть у коментарях - додам у "шапку".


Для правовласників:

Якщо дана інформація не відповідає дійсності або, ви, як правовласник, хочете прибрати свою компанію чи логотип зі списку - пишіть у ПП, будь ласка чи тегайте адміністрацію, наприклад @caroot


Active Rest UA - виробник надувних байдарок, катамаранів, човнів та іншого спорядження і аксесуарів для активного відпочинку. Наша місія - комфортний та безпечний відпочинок усіх охочих. А технологічна особливість Active Rest у використанні засобу м'якого зварювання швів, завдяки чому ми надаємо гарантію 15 років на них. 

- дистриб'юція весел TNP, які багато років займають лідуючу позицію у співвідношенні ціна та якість;

- оператор прокату байдарок та іншого спорядження для активного відпочинку.

Сайт: https://active-rest.ua/NERIS - український виробник водного спорядження для сплавів по річках і подорожей по морях і озерах. Байдарки та аксесуари ми виготовляємо з 1999 року, а серійним виробництвом займаємося з 2005-го.

Сайт: https://neriskayaks.com/ZelGear – міжнародна команда активних мандрівників, туристів-водників, яка перетворила своє хобі в улюблену роботу! Ми вже більше 15 років випускаємо продумане спорядження для водних походів: каяки, катамарани, байдарки, SUP дошки і аксесуари!

Сайт: https://zelgear.ua/Рось - виробник гребних і парусних човнів, парусів і іншого спорядження для водного туризму.

Сайт: http://lodkiros.tilda.ws/Solaris-Boat - виробляє і реалізує надувні байдарки, катамарани, човни, вітрила, гермомішки, сновтюби, надувні сани, а також водні атракціони.

Сайт: https://solaris-boat.com.uaBORIKA - Засноване в 1999 році невелике підприємство BORIKA сьогодні є найбільшим українським виробником фурнітури і аксесуарів для практично будь-яких видів плавзасобів, включаючи човни, катери, каяки та яхти.

Сайт: http://borika.ua
AS SPORT BOATS - швидкі спортивні човни та карбонові весла українського виробництва.

Сайт: https://sturm.net.ua/as
Rapid SUP - український виробник SUP-бордів.

Сайт: https://rapid.net.uaORDANA® - є українським виробником одягу та аксесуарів для водних видів спорту та активного відпочинку.

Сайт: http://www.ordana.com
Red River - компанія виробник надувних байдарок, пакрафтів (packraft) і гермоупаковок.

Сайт: http://redriver.in.ua/Ладья - виробник моторних та гребних човнів, байдарок, рафтів та сноу-тюбів.

Сайт: http://ladya.in.ua

Відредаговано caroot з
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.