Сплав по Десне

Интересно почитать о сплаве по Десне? Есть такие, кто уже сплавлялся по Десне? Маршрут, сложности?

Відповіді

• carootcaroot Теми: 71
    відредаговано 13 лютого

Я ходив, але то було років 7 назад, тому факти не згадаю і сильно не поможу. Пам'ятаю, що річка дуже приємне враження склала, місць для кемпінгу наче достатньо. Також згадав кумедну ситуацію, коли я вийшов з рафта вода була по коліна, а моя подруга вийшла десь через метр і нирнула по шию)) так що обережність не завадить...

TetianasaU96

Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

• Дякую дуже Вам за відповідь! Так, краєвиди там гарні. Минулого року відпочивалі у комплексі біля Десні, бачили, багато людей приїжджають на кемпінг. Дуже хочеться на особистому досвіді спробувати)

caroot
  • По Десні сплавлялось і сплавляється безліч туристів, в Мережі є маса відгуків і звітів. Є й такі , що стартували від самого кордону з- під Стародубщини і соло пройшли її всю. Щоб допомогти зі звітом - уточніть , який саме відрізок Десни цікавить і який темп- спорт, туризм, "матрасінг"?😀

U96
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.