NERIS Smart Pro/Smart Pro S

carootcaroot Теми: 72
відредаговано листопада 2019 в Каяк/Байдарка

Загальна інформація:

Smart Pro - флагман каркасно-надувних байдарок NERIS. Особливостями серії є жорсткість конструкції, стрімкі асиметричні обводи та, в той же час, швидкість збирання, компактність пакування і транспортування. Швидкохідні, місткі та надійні Smart Pro ідеально підходять для довготривалих походів по морях та річках.

Аматорські змагання, походи вихідного дня, багатоденні мандрівки в екстремальних умовах і тривалі експедиції у прибережних водах морів та океанів? NERIS Smart Pro готовий до будь-яких випробувань! Швидкісна, остійна та безпечна, проста у збиранні та транспортуванні, продумана до дрібниць і комфортна експедиційна каркасно-надувна байдарка - прекрасна можливість побачити світ з нового ракурсу.

Лінійка гібридних каркасно-надувних байдарок NERIS Smart Pro - це поєднання якості, довершеності та мультизадачності. Конструкція байдарок серії Smart Pro поєднує надувні елементи (балони) з повноцінною каркасною основою (кільсон, шпангоути, фальшборти).

Характерною особливістю серії є асиметричні стрімкі обводи. Від моделей лінійки Smart байдарки Smart Pro відрізняються більшою швидкістю ходу, морехідністю, жорсткістю конструкції і місткістю. Ці властивості надзвичайно важливі для використання байдарки в експедиційному режимі, реалізації маршрутів з великим кілометражем в прибережних водах морів та океанів у всіх частинах земної кулі. В той же час, Smart Pro зберігає всі основні переваги серії Smart і має багато корисних особливостей, які зроблять будь-яку мандрівку дійсно комфортною.

Байдарки Smart Pro легкі й компактні, вони упаковуються в один рюкзак і можуть транспортуватися як стандартний багаж в літаку. Smart Pro легко збирається однією людиною за п’ятнадцять хвилин навіть при першому збиранні!

Міцні надувні балони гарантують безпечність і стійкість. Перевернути Smart Pro майже неможливо, а при перевороті він ніколи не потоне. В байдарку можна залазити прямо з води, спираючись на один борт.

Каркас робить байдарку міцною і швидкісною, на одному рівні з кращими каркасними байдарками. Випробування байдарок Smart Pro показали, що при пошкодженні одного або двох балонів байдарка залишається на воді й здатна тримати курс завдяки наявності каркаса.

Можливість використання фартука, рульового управління і парусного оснащення робить байдарку максимально функціональною та універсальною. А проста заміна сидушок перетворює Smart Pro на каное, що надає можливість отримати новий досвід та враження від подорожей!

Для байдарок Smart Pro розроблено спеціальні гермомішки - в ніс і корму, вантажний відсік, на деку байдарки. Їх використання зробить комфортною тривалу автономну подорож практично в будь-яких кліматичних зонах світу.

Модельна лінійка:

  • NERIS Smart Pro S
  • NERIS Smart Pro

Інформація взята з офсайту

Відредаговано caroot з

Адмін форуму "На човні - про сплави". Завжди готовий почути через ПП. Веду Facebook, Twitter, Telegram.

Позначений:
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.